Hlukový monitor SoundEar II Industry XL

Neohodnoceno
Značka: SoundEar
22 562 Kč 27 300,02 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
9.10.2023

Monitor velikosti XL. Vhodný do výrobních či zpracovatelských hal, skladů, apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejoblíbenější řada, ideální pro snižování hluku. Verze XL, vhodná do výrobních či zpracovatelských hal, skladů, apod. Hlukový monitor SoundEar II Industry XL s možností konfigurace hlukového limitu a s možností použití externího mikrofonu (je součástí dodávky). Tento monitor je nejčastěji používán v obecně pracovním prostředí, např. ve výrobních halách, na výrobních linkách apod. Díky svým rozměrům je vhodný pro použití i ve velkých a rozlehlých halách a prostorách.

Hlavním důvodem, proč zákazníci používají hlukové monitory SoundEar II Industry XL je fakt, že chtějí upozornit na nutnost nošení ochranných prostředků (např. ochranných sluchátek) při určitých hlukových hladinách. Grafická vizualizace hluku je jednoduchý, ale účinný způsob, jak upozornit na vysoký hluk a zvýšit obecné povědomí o problémech hluku. Hlukový monitor SoundEar II Industry XL se používá v mnoha různých prostředích a je skvělým nástrojem pro vizualizace hlukových hladin.

Hlukový monitor SoundEar II Industry XL je uživatelsky velice jednoduchý. Stačí připojit napájení a zavěsit na viditelné místo na stěně. Otočným ovladačem na zadní straně přístroje SoundEar II Industry XL lze nastavit, při jaké úrovni hluku se rozsvítí červená výstraha ucha. Rozsah pro nastavení hlukových hladin je široký - od 40dB (studovny, vyšetřovny apod.) až po 115dB (koncertní sály apod.).

Normy IEC 61672
Provedení šasi Akrylát odolný proti nárazům
Rozměry 576 x 376 x 46 mm
Hmotnost 1,5 kg
Napájení 24V DC
Provozní teplota 0°C až 50°C
Skladovací teplota -20°C až 60°C
Krytí IP 42
Frekvenční rozsah 20Hz až 16kHz
Měřicí rozsah 40dB až 115dB
Frekvenční vážení filtr s charakteristikou A
Časové vážení 1 sekunda (Slow)
Odchylka ±3dB
Externí mikrofon Je součástí dodávky

 

Nevíte si rady s výběrem? Ozvěte se, rádi poradíme.

Kontaktní formulář

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlukové monitory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: