Reference

 

Novorozenecké oddělení, Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s.
"Záleží nám na tom, aby byli novorozenci, zvláště nedonošení, v klidném a tichém prostředí. Když jsme se i předtím snažili o klid na oddělení a tišší mluvu, tak nyní se přeci jenom každý z nás hlídá více. Také se vzájemně upozorňujeme ke ztišení při pohledu na "svítící ucho". Takže monitory fungují dobře, jsme spokojeni a rádi, že jsme tak zlepšili dětem komfort při jejich ošetřování, o což se různými způsoby snažíme."
MUDr. Michaela Roškotová

 

Novorozenecké oddělení, Fakultní nemocnice Olomouc
"Častým a zbytečným vyrušováním se dostavuje u dítěte pocit nepohody, napětí, obav. K útlumu hluku pak dojde jen při cílené snaze o ztišení provozu. Sound Ear II je přístroj, který signalizací napovídá personálu, že je zkrátka „hluku už moc". Podle zkušeností to vede k dobré zpětné vazbě pro personál a opravdu se úroveň hluku sníží. A to i dlouhodobě."
MUDr. Lumír Kantor, Ph.D., primář

 

City and Road Traffic Noise, Malmö Stad (City of Malmo, Sweden)
"We use SoundEar3-320 X to measure noise levels in the city. This helps us create awareness about current noise levels. It is part of our noise reduction program, which includes creating quiet zones in parks and recreational areas."
Mårten Spanne

 

Noise from Construction, BP Støjmåling
"We use SoundEar3-320 X to perform noise measurements on noise from construction sites. This means that the general contractor is able to document that he is in compliance with noise limits."
Bjørn Petersen

Office Noise & Self-Control, Deutsche Telekom (T-Systems) / Germany
"We would definitely recommend the Noise Guide for all open plan offices. They are an important tool to achieving self-control in regard to noise."